راهنما نمایشگاه

نحوه ثبت نام و حضور در نمایشگاه

1- ابتدا برای مشاهده فرم ثبت نام در نمایشگاه اینجا کلیک کنید.

2- در فرم ثبت نام، همانند تصویر زیر گزینه “شرکت هستم” را انتخاب کنید.

3- اطلاعات درخواستی در فرم ثبت نام را با رعایت نکات ذیل وارد نمایید:

 • آدرس ایمیل: در این قسمت آدرس ایمیل شرکت خود را وارد نمایید (لطفاً توجه داشته باشید، بازدیدکنندگان نمایشگاه می توانند این آدرس ایمیل را در صفحه پروفایل شما مشاهده کنند).
 • گذرواژه: در این قسمت، یک رمز عبور اختیاری که طول آن بیش از 8 رقم باشد، برای ورود به بخش مدیریت غرفه مجازی خود وارد نمایید.
 • نام: نام مدیرعامل شرکت را در این قسمت وارد کنید.
 • نام خانوادگی: نام خانوادگی مدیر عامل شرکت را در این قسمت وارد کنید.
 • نام شرکت: نام کامل شرکت را در این قسمت وارد نمایید.
 • آدرس شرکت: در این بخش باید با وارد نمودن یک نام انگلیسی، آدرس صفحه غرفه خود را در نمایشگاه مجازی بین الملل ایران مشخص کنید. (لطفاً توجه داشته باشید این نام مشخص کننده آدرس اینترنتی پروفایل شما در نمایشگاه مجازی بین الملل ایران می باشد).
 • شماره تلفن: شماره تلفن شرکت خود را به همراه پیش شماره آن در این بخش وارد نمایید.

4- پس از تکمیل فرم ثبت نام و مطالعه نمودن قوانین نمایشگاه، همانند تصویر زیر با تیک زدن گزینه “قوانین و شرایط را خوانده و قبول دارم” با قوانین نمایشگاه موافقت نمایید و سپس بر روی دکمه “عضویت” کلیک کنید.

5- در صورتیکه اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام صحیح بوده و ثبت نام شما با موفقیت انجام گرفته باشد، شما با تصویر زیر روبرو خواهید شد. در این مرحله با کلیک بر روی گزینه “ادامه” می توانید تنظیمات اولیه پروفایل خود را در نمایشگاه جهت نمایش به بازدیدکنندگان پیکربندی کنید.

6- در این مرحله اطلاعات درخواستی در فرم را با رعایت نکات ذیل وارد نمایید و در پایان همانند تصویر بر روی دکمه “ادامه” کلیک کنید:

 • محصول در هر صفحه نمایشگاه: در این بخش می توانید تعداد محصولات قابل نمایش برای بازدید کنندگان در هر صفحه را تعیین کنید، لطفاً توجه داشته باشید انتخاب اعداد بزرگتر باعث طولانی شدن بارگذاری صفحات غرفه شما در نمایشگاه برای بازدیدکنندگان می شود (پیشنهاد می کنیم این فیلد را تغییر ندهید).
 • آدرس: در این بخش آدرس شرکت خود را به صورت کامل وارد نمایید.
 • دسته‌ی نمایشگاه: در این بخش با توجه به زمینه فعالیت شرکت، نام نمایشگاهی که می خواهید در آن حضور داشته باشید را انتخاب کنید.
 • ایمیل: در صورتیکه می خواهید آدرس ایمیل شرکت شما در نمایشگاه بین الملل ایران به بازدیدکنندگان غرفه شما نمایش داده شود، این گزینه را تیک بزنید.

6- لازمه شرکت و حضور در نمایشگاه بین الملل ایران، پرداخت هزینه حق عضویت است، که این هزینه به صورت دوره های یکساله می باشد و تعرفه آنرا می توانید در اینجا مشاهده کنید.

توجه: پس از واریز نمودن وجه تعرفه، غرفه شما در نمایشگاه مجازی بین الملل ایران فعال خواهد شد و بازدیدکنندگان نمایشگاه بین الملل ایران می توانند از غرفه شما بازدید نمایند.

7- تبریک! شرکت شما با موفقیت در نمایشگاه به ثبت رسیده است و هم اکنون می توانید با کلیک بر روی دکمه “مشاهده پنل مدیریت شرکت شما!” به پنل مدیریت خود بروید و اقدام به معرفی و درج محصولات شرکتتان در صفحه اختصاصی یا غرفه خود برای بازدیدکنندگان نمایشگاه نمایید.